Zajęcia w Studio

AKTUALNY GRAFIK ZAJĘĆ
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00  TP TP TP TP TP
09:00 TP TP TP TP TP
10:00 PILATES TP PILATES TP TP
11:00 TP TP TP TP TP
12:00 TP TP TP TP TP
- - - - - -
17:00 TP TP
18:00 TP PILATES TP PILATES BALL
19:00 TP TP TP YOGA DLA KRĘGOSŁUPA
20:00 TP YOGA VINYASA 70 min PILATES TP TP

aktualny grafik na rok 2015
LEGENDA:

TP:Trening Personalny czyli indywidualnie przygotowane i wykonywane z trenerem ćwiczenia pro-zdrowotne z przyrządami, na bazie jogi, pilates, gimnastyki rehabilitacyjnej, programu wydolnościowego i treningu funkcjonalnego. Program „na miarę”, o największej skuteczności. Zdrowy kręgosłup, kondycja, odchudzanie, przygotowanie przed sezonem narciarskim, sesje indywidualne jogi i pilates itp. Telefon Irek: 725 859 838, telefon Kasia 608 246 887

PILATES: Kompleksowy trening mięśni głębokich, stabilizujących prawidłową postawę, nauka prawidłowego oddychania, płaski brzuch, profilaktyka schorzeń kręgosłupa.

PILATES BALL: Ćwiczenia z małą piłką stabilizacyjną, ciekawa i skuteczna odmiana klasycznych ćwiczeń Pilates

YOGA VINYASA: Dynamiczna odmiana jogi z naciskiem na naturalność ruchu i podążanie za oddechem. Harmonijny rozwój siły, rozciągnięcia, rozluźnienia, świadomości ciała i odprężenie umysłu. Praktykujemy wszystkie rodzaje pozycji i pranajamy/relaks. Dla osób ćwiczących wcześniej jogę.

YOGA DLA KRĘGOSŁUPA: Praktyka jogi dla osób początkujących i średnio zaawansowanych, ze szczególnym naciskiem na rozwijanie kontroli oddechu i „czuciu” ciała, proste vinyasy, siady, skręty i wszystkie pozycje oddziałujące dobroczynnie na przywrócenie prawidłowego ustawienia i funkcji kręgosłupa.

CROSS-FIT: Nowoczesny, dynamiczny, intensywny trening funkcjonalny z przyborami , na poprawienie siły, szybkości, gibkości, wytrzymałości, a co za tym idzie, wymodelowanie szczupłej, wysportowanej sylwetki. Idealny dla osób, które lubią się zmęczyć.

Rodzaje Karnetów:

WSZYSTKIE KARNETY SĄ KARNETAMI MIESIĘCZNYMI NA DANY M. KALENDARZOWY I KONKRETNE ZADEKLAROWANE WCZEŚNIEJ ZAJĘCIA. GRUPY LICZĄ 6 OSÓB, NIE MA MOŻLIWOŚCI ZMIANY GRUPY ANI ODRABIANIA ZAJĘĆ

– KARNET 1 X TYG 120 ZŁ

– KARNET 2 X TYG 140 ZŁ

TRENINGI PERSONALNE:

– 1 TRENING PERSONALNY 100 ZŁ

– 5 TRENINGÓW 450 ZŁ

– 10 TRENINGÓW 800 ZŁ

Zapraszamy serdecznie do wspólnego ćwiczenia !!!!”